O nas

             Witamy Państwa na stronie internetowej hurtowni win firmy E-Ekspert wyłącznego importera win włoskiej winnicy Feudi Salentini.
Strona ta powstała aby przybliżyć Państwu ofertę naszej firmy.
Hurtownia E-Ekspert powstała z miłości do najszlachetniejszego trunku na świecie, którym jest wino. Naszą filozofią jest wiara, że wino to nie tylko alkohol lecz część celebracji życia.
Oferujemy Państwu tylko prawdziwe, dobre, wysokiej jakości wina z pokoleniowych upraw włoskiej winnicy Feudi Salnetini. Wina w winnicy Feudi Salentini od 1994 roku były tworzone z zamiłowaniem i pasją stąd są tak wyjątkowe i nadzwyczajnej jakości.
W naszej ofercie znajdą Państwo wina czerwone, białe, różowe oraz musujące, które zdobyły na wystawach światowych oraz konkursach winiarskich wiele medali i wyróżnień.
          W każdej chwili służymy fachową poradą oraz rzetelnym serwisem. Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie. Indywidualnie omawiamy szczegóły warunków poszczególnych zamówień. Ze względu na wyłączność importu win Feudi Salentini oferujemy Państwu, specjalne rabaty oraz dogodne warunki współpracy. Chcemy podkreślić, iż znakomita jakość oferowanych przez nas win idzie w parze z bardzo korzystnymi cenami. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych jak i detalicznych.
Jesteśmy otwarci na nawiązanie długoterminowej współpracy z innymi firmami, ze sklepami, restauracjami, hotelami, jak i innym hurtowniami chcącymi poszerzyć swój asortyment o sprzedaż naszych win.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą w zakładce „Nasze wina”. Lista alergenów dostępna jest pod następującym adresem.
                                                                                                               Zespół E-Ekspertwina.pl